Obchodní podmínky

Objednáním e-knihy Street game handbook potvrzuje zákazník i autor e-knihy svůj závazek řídit se těmito Obchodními podmínkami.

 Autorem knihy je:

provozovatel webu streetgame.cz Jiří Zůbek; Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz, PSČ 702 00, Nádražní 2680/54; IČ: 74122070; Není plátce DPH. (dále jen autor)
kontakt: 608 pět pět pět 231; [email protected]

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi autorem na straně jedné a zákazníkem na straně druhé. Zákazníkem se rozumí právnická či fyzická osoba, která si objednala a zakoupila knihu Street Game Handbook.

 1. Obecné podmínky
  1.1 E-knihu Street game handbook vydal autor.
  1.2 Zákazník, který si zakoupí e-knihu se nazývá zákazník.
  1.3 Objednávka e-knihy je závazná. Ihned po objednání bude uživateli vystavena zálohová faktura se splatností 14 dní. Po jejím uhrazení bude zákazníkovi vystaven daňový doklad a zaslán e-mail s přístupem ke stažení e-knihy.
  1.4 Ebook lze uhradit platební kartou, bankovními tlačítky, Bitcoiny či bankovním převodem.
 2. Práva a povinnosti zákazníka
  2.1 Zákazník má právo bez udání důvodu do 14 dnů od objednání požádat o vrácení peněz.
 3. Práva a povinnosti Autora
  3.1 Autor má právo kdykoliv změnit tyto obchodní podmínky. Na změny v obchodních podmínkách musí zákazníka upozornit.
 4. Ceny
  4.1 Cena e-knihy je 149 Kč.
  4.2 Objednávkový formulář je napojen na platební bránu společnosti GOPAY s.r.o., která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet a online bankovních převodů. Čísla platebních karet, kreditních karet a hesla k elektronickému bankovnictví zadáváte pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti GOPAY s.r.o.
 5. Ochrana osobních údajů
  5.1 Autor prohlašuje, že data budou chráněna v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
  5.2 Uživatelé, kteří si objednali e-knihu souhlasí se zasíláním e-mailových zpráv, které budou sloužit k propagaci e-knihy, k zasílání novinek a úprav a k informování o dalších přidružených službách autora.
 6. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V Ostravě 1. 2. 2015, verze 1.0